Huawei Watch 3 serisi kanlı canlı sızdırıldı!

Huawei Watch 3 serisi kanlı canlı sızdırıldı!
Huawei’nin yeni ekosistemi artık çıkış yapmak üzere. bir müddetdir Çin’de beta olarak test edilen HarmonyOS işletim sistemi, şirketin 2 Haziran tarihinde gerçekleştireceği bir aktiflikte lanse edilecek. birebir vakitte Huawei, birebir tarihte yeni donanımsal mamüllerini de tanıtacağını deklare etti. İşte artık bu eserlerden Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro, lansmana kısa bir süre kala canlı olarak sızdırıldı.

Çin’in mikroblog sitesi Weibo’da ortaya çıkan bu manzaralar, Huawei Watch 3 serisi hakkında merak edilen temel özellikleri ortaya koyuyor. Ayrıyeten her iki saatin dizaynına da bakış atmamızı sağlıyor.

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro, HarmonyOS’la kutudan çıkacak

Aşağıdaki fotoğrafta de görüleceği üzere Huawei Watch 3 serisi, daha öncesinden de açıklandıği üzere kutudan HarmonyOS işletim sistemiyle çıkacak. Bunun yanı sıra her iki akıllı saat; kandaki oksijen takibini, kan basıncı izlemeyi, EKG ve eSim kartlarını destekleyecek.

Üstteki fotoğrafta Huawei Watch 3 serisinin tasarımı tüm açıklığıyla gözler önünde. Çinli üreticinin yeni akıllı saatleri; yuvarlak kadran, deri kayış ve farklı renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Öte yandan saatlerin kutusunda yazan ”Powered by HarmonyOS” ibaresi de gözlerden kaçmıyor. Bu, Watch 3 serisinin yeni işletim sistemini çalıştıran birinci eserler olacağını ortaya koyuyor. olağan olarak önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek Huawei P50 serisi ve MatePad Pro 2‘de, bir daha kutudan HarmonyOS ile çıkan birinci eser kümesine dahil olacak. Lakin öncesinde bu unvanı, Huawei Watch 3 serisi alacak.

İşletim sistemine ek olarak Huawei’nin yeni akıllı saatleri, kablosuz şarj fonksiyonuna de sahip olacak. Lakin pil kapasitesi ve geriye kalan öteki detaylar hakkında şu an için kesin bir bilgi bulunmuyor. Tüm ayrıntılar için şirketin 2 Haziran tarihinde gerçekleştireceği aktifliği beklemek en gerçek karar olacaktır.

malatyagundem.com Adresinden Alıntıdır.